Kontakt (E-R kl 8.30-17.00) +372 637 7440
Hädaabi 24h +372 5301 9999

Singapur

1 Suursaatkond
0 Aukonsulit
Uuendatud 20.09.2021

COVID-19

Riiki sisenemise tingimused: riiki sisenemine on lubatud Singapuri kodanikele ja alalise elamisloa omanikele ning erandjuhtudel. Lisainfo riiki sisenemise kohta.

Transiit läbi Singapuri: transiit on lubatud teatud tingimustel. Lisainfo Singapuri Changi lennujaama kodulehelt.

Riigisisesed piirangud: alates 6. eluaastast on mask kohustuslik igal pool, ka tänaval. Kehtib ka 1-meetrise distantsi hoidmise nõue. Toidupoed, turud, restoranid jms teenindusasutused on avatud.

Juhime tähelepanu sellele, et Singapur võib muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi. Lisaküsimuste korral soovitame pöörduda lähima Singapuri saatkonna poole.

Riigi info

TÄHELEPANUKS

Liiklus. Singapuris on vasakpoolne liiklus. Eesti juhiload kehtivad riigis alates 1. maist 2021 koos Genfi teeliikluse konventsiooni kohase rahvusvahelise juhiloaga, mida saab taotleda Eesti Transpordiameti teenindusbüroost.

Kasulikud lingid: Singapuri reisiinfo

Konsulaarabi saab Eesti saatkonnast pöördudes abi saamiseks tel: +372 5301 9999 (hädaabi 24h).

Riiki sisenemise tingimused

Välisministeeriumi andmetel võivad Eesti kodanikud viibida Singapuris viisavabalt kuni 90 päeva korraga, pass peab kehtima vähemalt 6 kuud riiki saabumise kuupäevast.

Riiki saabumisel tuleb täita registreerimiskaart, mida on võimalik teha elektroonselt. Täpsem info SG Arrival Card´i kohta on leitav siit

Juhime tähelepanu sellele, et Singapur võib muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi, kuid ei pruugi sellest teisi riike kohe teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium teabe õigsuse ega selle kasutamisest tekkinud kahjude eest.

Täiendavate küsimuste korral soovitame pöörduda lähimasse Singapuri saatkonda.

Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel reisiinfo käsiraamatut Travel Information Manual  (TIM). Sisestades reisisihi, passiandmed ja reisi eesmärgi, saate teavet viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja lisanõuete kohta.

Kontakt lisainfo saamiseks

Saatkond

Singapuri saatkond Berliinis
Voßstraße 17, 10117 Berlin
Tel: +493 0226 3430
E-mail: singemb_ber@sgmfa.gov.sg
http://www.mfa.gov.sg/berlin/

Eesti välisesindused

Saatkond

Suursaatkond Singapuris
260 Orchard Rd 238855 Singapur
https://singapore.mfa.ee