Kontakt (E-R kl 8.30-17.00) +372 637 7440
Hädaabi 24h +372 5301 9999

Saint Kitts ja Nevis

0 Suursaatkonda
0 Aukonsulit
Uuendatud 14.05.2020

Riigi info

TÄHELEPANUKS

Eestil puudub Saint Kitts ja Nevises välisesindus, seetõttu soovitame tutvuda teiste riikide reisiinfo ja reisihoiatustega (Suurbritannia, Saksamaa, Soome, Prantsusmaa, Ameerika ÜhendriigidKanada, Austraalia).

Orkaanide periood kestab enamasti juunist kuni novembrini. Reisi planeerides arvestage ilmastikuoludega ning jälgige National Hurricane Centeri kodulehte http://www.nhc.noaa.gov/

Kasulikud lingid: Saint Kitts ja Nevise reisiinfo

Konsulaarabi saab lähimast Euroopa Liidu liikmesriigi esindusest.

Riiki sisenemise tingimused

Välisministeeriumi andmetel võivad Eesti kodanikud viibida Saint Kittsil ja Nevisel viisavabalt kuni 90 päeva 180 päeva jooksul.

Juhime tähelepanu sellele, et Saint Kitts ja Nevis võib muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi, kuid ei pruugi sellest teisi riike kohe teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium teabe õigsuse ega selle kasutamisest tekkinud kahjude eest.

Täiendavate küsimuste korral soovitame pöörduda Suurbritannia saatkonda Tallinnas.

Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel reisiinfo käsiraamatut Travel Information Manual  (TIM). Sisestades reisisihi, passiandmed ja reisi eesmärgi, saate teavet viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja lisanõuete kohta.

Kontakt lisainfo saamiseks

Saatkond

Suurbritannia saatkond Tallinnas
Wismari 6, 10136 Tallinn
Tel: +372 667 4700
E-mail: infotallinn@fco.gov.uk
http://ukinestonia.fco.gov.uk