Kontakt (E-R kl 8.30-17.00) +372 637 7440
Hädaabi 24h +372 5301 9999

Kuveit

0 Suursaatkonda
0 Aukonsulit
Uuendatud 13.05.2020

Riigi info

TÄHELEPANUKS

Eestil puudub Kuveidis välisesindus, seetõttu soovitame tutvuda teiste riikide reisiinfo ja reisihoiatustega (Suurbritannia, Saksamaa, Soome, Prantsusmaa, Ameerika ÜhendriigidKanada, Austraalia).

Kuveidis mootorsõidukit juhtides peab Eesti kodanikust turistil olema kehtiv Eesti juhiluba koos rahvusvahelise juhiloaga. Lisainfot rahvusvahelise juhiloa taotlemise kohta siit.

Kasulikud lingid: Kuveidi reisiinfo

Konsulaarabi saab lähimast Euroopa Liidu liikmesriigi saatkonnast.

Riiki sisenemise tingimused

Välisministeeriumi andmetel vajab Eesti kodanik Kuveiti reisimiseks viisat.

Oluline info Kuveidi elamislubade omanikele: Kuveidi siseministeerium on teatanud, et alates 10. märtsist 2019 väljastatakse elamisluba ID-kaardi kujul (varasemalt oli elamisluba kleebisena isiku passis). Täpsem info on leitav siit

Juhime tähelepanu sellele, et Kuveit võib muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi, kuid ei pruugi sellest teisi riike kohe teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium teabe õigsuse ega selle kasutamisest tekkinud kahjude eest.

Täiendavate küsimuste korral pöörduge palun lähimasse Kuveidi saatkonda.

Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel reisiinfo käsiraamatut Travel Information Manual  (TIM). Sisestades reisisihi, passiandmed ja reisi eesmärgi, saate teavet viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja lisanõuete kohta.

Välisriikide esindused Eestis

Saatkond

Kuveidi Suursaatkond
Griegstrasse 5-7,14193 Berlin
Faks: +49 3 08973 0032
E-mail: info@kuwait-botschaft.de
https://www.kuwait-botschaft.de