Kontakt (E-R kl 8.30-17.00) +372 637 7440
Hädaabi 24h +372 5301 9999

Cooki saared

0 Suursaatkonda
0 Aukonsulit
Uuendatud 12.05.2020

Riigi info

TÄHELEPANUKS

Eestil puudub Cooki saartel välisesindus, seetõttu soovitame tutvuda teiste riikide reisiinfo ja reisihoiatustega (Suurbritannia, Saksamaa, Soome, Prantsusmaa, Ameerika ÜhendriigidKanada, Austraalia).

Kasulikud lingid: Cooki saarte reisiinfo

Konsulaarabi saab lähimast Euroopa Liidu liikmesriigi esindusest.

Riiki sisenemise tingimused

Välisministeeriumi andmetel võivad Eesti kodanikud viibida Cooki saartel turismi- või ärieesmärgil viisavabalt kuni 31 päeva. Viibimisaega on võimalik pikendada vaid turismi eesmärgil riigis viibivatel isikutel. Pass peab kehtima vähemalt kuus kuud pärast riigist lahkumise päeva. Riiki sisenemisel tuleb esitada kehtiv tagasi- või edasisõidu pilet.

Juhime tähelepanu sellele, et Cooki saared võivad muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi, kuid ei pruugi sellest teisi riike kohe teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium teabe õigsuse ega selle kasutamisest tekkinud kahjude eest.

Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel reisiinfo käsiraamatut Travel Information Manual (TIM). Sisestades reisisihi, passiandmed ja reisi eesmärgi, saate teavet viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja lisanõuete kohta.