Konsulaarosakond (E-R) +372 6377 440
Hädaabi 24h +372 5301 9999

Aserbaidžaan

0 Suursaatkonda
0 Aukonsulit
Uuendatud 15.01.2020

TÄHELEPANUKS

Välisministeerium soovitab Aserbaidžaani reisimisel vältida sisenemist Mägi-Karabahhi ja selle ümbritsevasse piirkonda, kuna Aserbaidžaani ja Armeenia vahelisel piiril võib esineda tulevahetusi. Isikutele, kes on reisinud Mägi-Karabahhi ilma Aserbaidžaani võimude loata, võib osutuda võimatuks Aserbaidžaani viisa saamine.

Eestil puudub Aserbaidžaanis välisesindus, seetõttu soovitame tutvuda teiste riikide reisiinfo ja reisihoiatustega (Suurbritannia, Saksamaa, Soome, Prantsusmaa, Ameerika ÜhendriigidKanada, Austraalia).

Aserbaižaanis mootorsõidukit juhtides peab Eesti kodanikust turistil olema kehtiv Eesti juhiluba koos rahvusvahelise juhiloaga. Lisainfot rahvusvahelise juhiloa taotlemise kohta siit.

Kasulikud lingid:
Aserbaidžaani reisiinfo

Konsulaarabi saab Eesti saatkonna Ankara esindusest Bakuus.

RIIKI SISENEMISE TINGIMUSED

Välisministeeriumi andmetel vajab Eesti kodanik Aserbaidžaani reisimiseks viisat. Võimalik on taotleda elektroonilist viisat.

Juhime tähelepanu sellele, et Aserbaidžaan võib muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi, kuid ei pruugi sellest teisi riike kohe teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium teabe õigsuse ega selle kasutamisest tekkinud kahjude eest.

Aserbaidžaani saatkond Tallinnas
Pirita tee 20t, 10127 Tallinn
Tel: (+372) 640 5050
Faks: (+372) 640 5051
E-mail:tallinn@mission.mfa.gov.az
http://www.tallin.mfa.gov.az

Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel reisiinfo käsiraamatut Travel Information Manual  (TIM). Sisestades reisisihi, passiandmed ja reisi eesmärgi, saate teavet viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja lisanõuete kohta.

Välisriikide esindused Eestis

Saatkond

Aserbaidžaani Vabariigi Suursaatkond
Pirita tee 20t, 10127 Tallinn
E-mail: tallinn@mission.mfa.gov.az;