Araabia Ühendemiraadid

1 Suursaatkond
0 Aukonsulit
Uuendatud 01.04.2020

TÄHELEPANUKS

Reisides islamimaades tuleb rangelt arvestada kohalike tavade ja kommetega, eriti ramadaani ajal ning pühapaikade külastamisel. Eesti saatkond on kodanikele kättesaadav Facebooki kaudu (www.facebook.com/estemb.abudhabi) või e-maili teel (embassy.abudhabi@mfa.ee). Hetkel saatkonnas kohapeal vastuvõttu ei toimu.

Juhime tähelepanu, et mõned Eestis saadaval olevad käsimüügi- ja retseptiravimid on Araabia Ühendemiraatides kontrollitavad ravimid ning neid ilma eelneva Araabia Ühendemiraatide Terviseministeeriumi loata riiki kaasa võtta ei ole lubatud. Alates oktoobrist 2018 tuleb Araabia Ühendemiraatidesse reisijatel täita enne riiki sisenemist elektroonne vorm isiklikuks tarbeks kaasas olevate ravimite kohta. Täpsema info saamiseks palume pöörduda Araabia Ühendemiraatide Terviseministeeriumi poole aadressil info@moh.gov.ae või telefonil  +971 2 652 0500.

RIIKI SISENEMISE TINGIMUSED

Välisministeeriumi andmetel saavad Eesti kodanikud AÜE-sse siseneda  vastavalt viisa nõudest loobumise lepingule  viisavabalt, omandades tasuta viisatempli piiril. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud riiki saabumise kuupäevast.

Juhime tähelepanu sellele, et Araabia Ühendemiraadid võivad muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi, kuid ei pruugi sellest teisi riike kohe teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium teabe õigsuse ega selle kasutamisest tekkinud kahjude eest.

Täiendavate küsimuste korral pöörduge palun lähimasse Araabia Ühendemiraatide saatkonda:

Araabia Ühendemiraatide saatkond Stockholmis
Torsgatan 2, 11123 Stockholm
Tel: (+468) 4111 244
Faks: (+468) 4111 245
E-mail: stockholmemb.visa@mofaic.gov.ae
Koduleht: https://sp.mofaic.gov.ae/EN/DiplomaticMissions/Embassies/Stockholm/Pages/home.aspx

Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel reisiinfo käsiraamatut Travel Information Manual  (TIM). Sisestades reisisihi, passiandmed ja reisi eesmärgi, saate teavet viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja lisanõuete kohta.

Välisriikide esindused Eestis

Saatkond

Araabia Ühendemiraatide Suursaatkond
Torsgatan 2, 5th floor 11123, P.O. box 164, 10123 Stockholm
E-mail: stockholmemb@mofa.gov.ae

Eesti välisesindused

Saatkond

Suursaatkond Abu Dhabis
Etihad Towers, Office Tower NO.3 Floor 2 Abu Dhabi