Riigi info Uuendatud 22.04.2019

TÄHELEPANUKS

Eestil puudub Tuneesias välisesindus, seetõttu soovitame tutvuda teiste riikide reisiinfo ja reisihoiatustega (Suurbritannia, Saksamaa, Soome, Prantsusmaa, Ameerika ÜhendriigidKanada, Austraalia).

Palume Tuneesiasse reisijatel olla väga ettevaatlik ja järgida Tuneesia ametkondade ohutusalaseid korraldusi ning nõuandeid. Tuneesia julgeolekujõud võivad rakendada ohutuse tagamiseks erakorralisi meetmeid. 

Soovitame mitte külastada Liibüaga piirnevaid alasid. Tuneesia - Alžeeria piirialade külastamiseks vajavad turistid Tuneesia võimude eriluba.

Islamimaades reisimisel tuleks eelnevalt tutvuda kohalike traditsioonide ja kommetega, eriti ramadani ajal.

Kasulikud lingid:
Tuneesia reisiinfo

Konsulaarabi saab Eesti aukonsulaadist Tunises või  lähimast Euroopa Liidu liikmesriigi esindusest.

RIIKI SISENEMISE TINGIMUSED

Välisministeeriumi andmetel võivad Eesti kodanikud viibida Tuneesias viisavabalt kuni 90 päeva poole aasta jooksul.

Välismaalase passi omanikud võivad Tuneesiasse viisavabalt siseneda turismi eesmärgil ja viibida kuni 90 päeva poole aasta jooksul juhul kui on tegemist organiseeritud turismireisiga või kui turismigrupi suurus on vähemalt 5 inimest. Viisavabaks sisenemiseks tuleb välismaalase passi omanikul lisaks esitada ettemakstud hotelli broneering, lennupiletid ja kehtiv pass.

Juhime tähelepanu sellele, et Tuneesia võib muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi, kuid ei pruugi sellest teisi riike kohe teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium teabe õigsuse ega selle kasutamisest tekkinud kahjude eest.

Täiendavate küsimuste korral pöörduge palun lähimasse Tuneesia saatkonda:

Tuneesia saatkond Helsingis
Rauhankatu 1B 17, 00170 Helsinki
Tel: (+ 358) 968 039 614
Faks: (+ 358) 968 039 10
E-mail: at.helsinki@diplomatie.gov.tn

Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel reisiinfo käsiraamatut Travel Information Manual  (TIM). Sisestades reisisihi, passiandmed ja reisi eesmärgi, saate teavet viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja lisanõuete kohta.

Kontaktid

Saatkonnad

Aukonsulid

 • Eesti Vabariigi aukonsul Tunises

  Hr. Abdeljelil Bouraoui

  92, Av. Jugurtha

  1002 Tunis-Belvédére

  +216 71 798 100

  jbouraoui@estoniaconsulate-tunisia.com


  Konsulaarpiirkond: Tuneesia Vabariik