Riigi info Uuendatud 13.10.2017

TÄHELEPANUKS

Seoses pingelise olukorraga regioonis soovitame Malit reisisihtkohana vältida ja Malis olevatel Eesti kodanikel soovitame riigist lahkuda.

Malis on terrorismi oht. Välisministeerium ei soovita reisida Timbuktu, Gao ja Kidali regioonidesse, seoses relvastatud gruppide tegevuse ja reaalse inimröövi ohu tõttu. Vältida tuleks reise ka Kidali ja Gao linnadesse ja Tizaouatenesse.

Eestil  puudub Malis välisesindus ja seetõttu soovitame reisiinfo ja reisihoiatuse saamiseks tutvuda teiste riikide reisiinfo ja reisihoiatustega (Suurbritannia, Saksamaa, Soome, Prantsusmaa, Ameerika ÜhendriigidKanada, Austraalia). 

Konsulaarabi saab Eesti aukonsulaadist Bamakos.

RIIKI SISENEMISE TINGIMUSED

Välisministeeriumil andmetel vajab Eesti kodanik reisimiseks Malisse viisat.

Juhime tähelepanu sellele, et  Malil on õigus muuta riiki sisenemise ja seal viibimisega seotud reegleid ning ei pruugi sellest teisi riike koheselt teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium reisiinfo õigsuse ega selle kasutamisest tekkida võiva kahju eest.

Täiendavate küsimuste korral pöörduge palun lähimasse Mali saatkonda:

Mali saatkond Berliinis
Kurfürstendamm 72, 10709 Berliin
Tel: (+49-30) 319988, 319983
Fax: (+49-30) 31998848
E-mail: ambmali@01019freenet.de

Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel reisiinfo käsiraamatut Travel Information Manual´i  (TIM), kus reisisihi, passiandmete ja reisi eesmärgi sisestades saate informatsiooni viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja täiendavate nõuete kohta.

Kontaktid

Saatkonnad

  Aukonsulid

  • Eesti Vabariigi aukonsul Bamakos

   Pr. Eva Diallo

   Torokorobougou

   308X293 Bamako

   +223 20 281 215 (kodu)

   evadiallo2010@yahoo.fr


   Konsulaarpiirkond: Mali Vabariik