Riigi info Uuendatud 23.03.2018

TÄHELEPANUKS

Eestil  puudub Maldiivi Vabariigis välisesindus ja seetõttu soovitame reisiinfo ja reisihoiatuse saamiseks tutvuda teiste riikide reisiinfo ja reisihoiatustega (Suurbritannia, Saksamaa, Soome, Prantsusmaa, Ameerika ÜhendriigidKanada, Austraalia).

Maldiivi Vabariik on islamiusuline riik. Islamimaades reisimisel tuleks eelnevalt tutvuda kohalike traditsioonide ja kommetega, eriti ramadani ajal.

Suurem osa turistidest peatub Maldiivi saartel olevates puhkekeskusest ning külastavad ainult pealinna Malé't. Muud piirkonnad ei ole turistidele mõeldud ning neid ei ole soovitav külastada.

Kasulikud lingid:
Maldiivide reisiinfo

Konsulaarabi saab lähimast Euroopa Liidu liikmesriigi esindusest.

RIIKI SISENEMISE TINGIMUSED

Välisministeeriumi andmetel vajab Eesti kodanik Maldiividele reisimiseks viisat, mida on võimalik taotleda piiril (viisa kehtivus on 30 päeva). Pass peab kehtima vähemalt kuus kuud pärast reisi lõppemist.  Vajalik on kehtiv reisidokument, tagasisõidu lennupilet ja piisavate rahaliste vahendite olemasolu.

Juhime tähelepanu sellele, et Maldiivi Vabariigil  on õigus muuta riiki sisenemise ja seal viibimisega seotud reegleid ning ei pruugi sellest teisi riike koheselt teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium reisiinfo õigsuse ega selle kasutamisest tekkida võiva kahju eest.

Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel  reisiinfo käsiraamatut Travel Information Manual ´i  (TIM), kus reisisihi, passiandmete ja reisi eesmärgi sisestades saate informatsiooni viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja täiendavate nõuete kohta.