Riigi info Uuendatud 19.10.2017

TÄHELEPANUKS

Eestil  puudub Libeerias välisesindus ja seetõttu soovitame reisiinfo ja reisihoiatuse saamiseks tutvuda teiste riikide reisiinfo ja reisihoiatustega (Suurbritannia, Saksamaa, Soome, Prantsusmaa, Ameerika ÜhendriigidKanada, Austraalia).

Riigis levib Ebola viirus. Spetsiaalset ravi ja vaktsiini ei ole. Nakatumise vältimiseks tuleb hoiduda reisimisest haiguspuhangu piirkondadesse, vältida kontakti loomade ja nakatunud inimestega ning hoolikalt täita hügieeninõudeid.

Poliitiline olukord Libeerias on pingeline. Piirkonnad, mis asuvad väljapool Libeeria pealinna Monroviat on väga ohtlikud.

Kasulikud lingid:
Libeeria reisiinnfo (SafeTravel)

Konsulaarabi saab lähimast Euroopa Liidu liikmesriigi esindusest.

RIIKI SISENEMISE TINGIMUSED

Välisministeeriumi andmetel vajab Eesti kodanik Libeeriasse reisimiseks viisat.

Juhime tähelepanu sellele, et Libeerial on õigus muuta riiki sisenemise ja seal viibimisega seotud reegleid ning ei pruugi sellest teisi riike koheselt teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium reisiinfo õigsuse ega selle kasutamisest tekkida võiva kahju eest.

Täiendavate küsimuste korral pöörduge palun lähimasse Libeeria saatkonda:

Libeeria saatkond Berliinis
Kurfürstenstrasse 83A, 10787 Berliin
Tel: (+49) 30 2639 11 94
Faks: (+49) 30 2639 48 93
E-mail: info@liberiaembassygermany.de
http://www.liberiaembassygermany.de/

Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel reisiinfo käsiraamatut Travel Information Manual ´i (TIM), kus reisisihi, passiandmete ja reisi eesmärgi sisestades saate informatsiooni viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja täiendavate nõuete kohta.